Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

Урочистості з нагоди Дня працівників архівних установ України

227 грудня відбулось урочисте засідання колегії Державного архіву Тернопільської області з нагоди Дня працівників архівних установ України.
Директор архіву, кандидат історичних наук Федір Полянський привітав усіх з професійним святом та передав вітання від голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика. Також підвів головні підсумки роботи архівних установ області за 2018 рік та зазначив, що особливо приємно бачити на святковому заході ветеранів архівної справи.


Керуючий справами Тернопільської обласної ради Іван Бабійчук передав вітання від голови обласної ради Віктора Овчарука та зауважив, що нове приміщення держархіву готове на 99%, і наступний захід відбудеться в просторому залі нового архіву. Також побажав успіхів у прийдешньому році та нагородив грамотами голови обласної ради кращих архівістів області.
З нагоди професійного свята архівісти також були відзначені грамотами голови обласної державної адміністрації та директора держархіву області.
Член колегії держархіву, завідувач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ, доктор історичних наук, професор Оксана Гомотюк привітала усіх з професійним святом, підкреслила важливість щоденної, копіткої праці архівістів та окреслила перспективи подальшої співпраці держархіву та кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства.
Заслужений журналіст України Михайло Ониськів передав вітання зі святом від імені Національної спілки журналістів України та прочитав власну поетичну присвяту архівістам області.
Директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук Олександр Петровський проінформував присутніх про основні спільні проекти обласного архіву та інституту післядипломної педагогічної освіти, які були реалізовані впродовж останніх років, та побажав успіхів у складній роботі архівістів.
Доктор медичних наук, професор, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, голова Тернопільського осередку Наукового товариства імені Шевченка Михайло Андрейчин презентував збірник праць НТШ «Архіви Тернопільщини». Збірник складається з чотирьох розділів (історія, архівна біографістика, теорія архівної справи, районні архівні установи) та буде цікавим науковцям, історикам, краєзнавцям.
Мистецький дарунок з нагоди Дня працівників архівних установ України підготував вокальний колектив Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети під керівництвом Оксани Купецької.
Директор архіву Федір Полянський, підводячи підсумки колегії подякував усім за роботу, привітав з прийдешніми святами, та зазначив, що головна місія нового року – переїзд у нове приміщення.


Оксана Сулима, головний спеціаліст
відділу інформації
та використання документів

 3

4 5

6 7

8 9

10 12

20 16

31 32

36 42

45 50

48 49

51