Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

Презентація першоджерел з історії Волині

20191107 16241617 листопада  у держархіві  відбулась презентація першоджерел з історії Волині за виданнями Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника (Кременецька земська книга за 1578 р., Студії і матеріали з історії Волині тощо) та важливих історичних документів минулого Волині за фондами держархіву. Детальніше про подію

З вступним словом виступив директор держархіву Федір Полянський, який наголосив на важливості першоджерел з фондів держархіву для історичних досліджень та необхідності їх наукового опрацювання. Директор заповідника Вадим Микулич розповів про видавничі новинки 2019 р. та звернув увагу на унікальність архітектурних споруд Кременця в історичній ретроспективі. Вчений секретар заповідника Володимир Собчук детально розповів про підготовку до друку рукопису Кременецької земської книги 1578 р. та значення даної книги для вивчення суспільно-правових і побутових відносин у XVI ст.

Участь в обговорені презентації взяли головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації Ярослав Пелехатий, доктор історичних наук Іван Куций, кандидат історичних наук Юлія Боднарчук, магістранти-історики педагогічного і студенти-документознавці економічного університетів.