Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов з робочим візитом на Тернопільщині

хромов 120 липня 2021 року голова Державної архівної служби Анатолій Хромов під час робочого візиту на Тернопільщину провів нараду з керівництвом Державного архіву Тернопільської області, поспілкувався з колективом архіву, оглянув приміщення держархіву області, ознайомився з їхнім станом та можливостями для зберігання архівних документів.
хромов
Наступного дня відбулась зустріч голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова та голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша за участю заступника голови облдержадміністрації Володимира Важинського і директора держархіву Федора Полянського.
Анатолій Хромов під час зустрічі зазначив: "Я передбачаю, що до кінця року держархівом будуть підписані, як мінімум, дві угоди про співпрацю з українською і міжнародною організаціями, які значно пришвидшать темпи оцифрування найбільш запитуваних фондів. Зокрема, таких як, історія родоводу, генеалогія тощо. Цифровізійні процеси в архівній галузі потребують належного науково-методологічного супроводу. В структурі обласного державного архіву Тернопільської області є фахівці, які готові це здійснити".
візит 1"Тернопільщина бере активну участь у процесі діджиталізації архівної справи. У нас є департамент цифрової трансформації, є комунальне підприємство, які можуть надавати послуги щодо перевтілення паперових документів в «цифру», а в подальшому створення фотобанку для людей, щоб отримувати ті чи ніші копії для наповнення спецфонду. У майбутньому якість надання послуг архіву якісно зросте", - наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.