Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

НЕКРОЛОГ.

IMG 00057 Сумна звістка сколихнула архівну спільноту Державний архів. Тернопільської області з глибокою сумом та скорботою сповіщає, що пішла у засвіти щира, добра і чуйна людина, архівіст із золотим серцем

Надія ЯРОШЕВСЬКА 

(26.07.1973 – 02.06.2022)

        Нашій Надійці, як її люб’язно називали у колективі, в кінці липня мало б виповнитись всього 49 років. Упродовж 30-ти років кожен документ, кожна справа відчували тепло її рук. Вона завжди щиро ділилася своєю посмішкою і нікому не шкодувала доброго слова й підтримки.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який відчули всі, хто знав Надію Ярошевську, як людину прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Її любили і поважали за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм. Вона була турботливою матір’ю для доньки Василини, люблячою бабусею для онуків Михайлика і Настуні та мудрою порадницею для колег.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині. Нехай світла пам’ять про Надійку назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує їй вічне життя та спокій. 

Світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…