Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

"Невтомний краєзнавець"

Детальніше...28 вересня 2016 р. у Державному архіві Тернопільської області відбулось відкриття виставки «Невтомний краєзнавець», присвяченої 80-ій річниці від дня народження Гаврила Івановича Чернихівського, літературознавця, члена Всеукраїнської спілки краєзнавців, заслуженого працівника культури.

Відкрив виставку директор держархіву к.і.н. Федір Полянський. У відкритті виставки взяли участь: заступник голови Тернопільської обласної ради к.і.н. Любомир Крупа, головний редактор журналу «Літературний Тернопіль», заслужений діяч мистецтв Богдан Мельничук, директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Степан Костюк, краєзнавець, журналіст Михайло Ониськів.

Детальніше...

«Національно-визвольний рух українців у ХХ столітті»

04 травня державний архів Тернопільської області спільно з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти організував та провів Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Національно-визвольний рух українців у ХХ столітті», приурочену 75-річчю утворення Української дивізії «Галичина» та 100-річчю утворення Гетьманату Павла Скоропадського.
Директор держархіву, кандидат історичних наук, доцент Полянський Ф.І., виступив з доповіддю «Фонд «Тернопільська станиця Галицького Братства колишніх вояків І-ої Української Дивізії «Галичина» Української Національної Армії» у державному архіві Тернопільської області».

"Перед тими стану на коліна, героям тим подяку я зложу"

Детальніше...

13 жовтня 2016 року в приміщенні Державного архіву Тернопільської області відкрилась виставка присвячена 75 річниці створення УПА та Дню захисника Вітчизни що святкуються на Покрову. Назва виставки "Перед тими стану на коліна, героям тим подяку я зложу". В експозиції виставки використані документи, фотографії з фондів ДАТО. Також на виставці представлені українські прапори що підписані словами подяки для волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» бійцями на передовій за минулі роки війни.

Детальніше...