ПРЕЗЕНТАЦІЇ БІБЛІОГРАФІЧНИХ ПОКАЖЧИКІВ

IMG 154426-27 вересня у читальному залі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулися презентації бібліографічних покажчиків «Наукове товариство імені Шевченка і Тернопільщина (1873–1940): Історично-філософська секція: дійсні члени» (укладач Лариса Оленич) та «Я з Вами по всі дні і до кінця віку» : Блаженніший Патріарх Йосиф Сліпий (1892-1984)» (укладач Марія Пайонк), у яких взяла участь головний спеціаліст держархіву області Оксана Сулима.
Упорядник видання, присвяченого Патріарху Йосифу Сліпому, завідувач відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Марія Пайонк зазначила, що даний покажчик – це спільне видання Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, Державного архіву Тернопільської області та Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Матеріали згруповано в одинадцяти розділах. Дев’ять розділів складають бібліографічні записи видань, які є у фондах обласної бібліотеки та обласного архіву. Окремо виділено розділи: «Документи з фонду Державного архіву Тернопільської області» (укладач Оксана Сулима) та «Фонд Йосифа Сліпого в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї» (укладач Степан Костюк). Загалом у покажчик внесено 2101 бібліографічний запис.
Головний спеціаліст Державного архіву Тернопільської області Оксана Сулима подякувала колективу обласної бібліотеки за проведену роботу та висловила сподівання на продовження співпраці.

img 9187

IMG 1544

Оксана Сулима, головний спеціаліст
відділу інформації
та використання документів