Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

Фонди особового походження

СПИСОК ФОНДІВ ОСОБОВОГО ПОХОДЖЕННЯ

Список фондів подано у порядку номерів фондів. Для пошуку інформації рекомендуємо застосовувати комбінацію клавіш Ctrl+F Номери описів позначені синім кольором - це гіперпосилання файлу опису фонду

з/п

фонду

Назва фонду

№ описів

1

Р–222

Колекція матеріалів про Йосифа Сліпого (1892 –1984) патріарха УГКЦ 8
2 Р-1834 Демічев Пилип Петрович (Сосновський І. К.) – голова Тернопільського повітового революційного комітету (1921 р.) 1
3 Р-1891 Жигинас Йосиф Мойсейович (Овсянніков) (1887–1969) – ветеран двох світових воєн 1
4 Р–2005 Опер Павло Пантелеймонович (1896–1956) – адвокат 1
5 Р–2238 Долинюк Євгенія Олексіївна (1914–1990) – двічі Герой Соціалістичної Праці, депутат Верховної Ради СРСР, ланкова колгоспу ім. ХХІІ з'їзду КПРС, с. Вигода Борщівського району Тернопільської області 1
6 Р–2499 Єременко Антоніна Григорівна (1903–1970) – Герой Соціалістичної Праці, ланкова колгоспу ім. К. Маркса, с. Фащівка Скалатського району Тернопільської області 1
7 Р–2802 Стецько Василь Іванович (1923 –1994) – Герой Соціалістичної праці, голова колгоспу "Перемога", с. Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області 1
8 Р–2806 Бахвалов Володимир Андрійович, старший машиніст, інженер-лейтенант тяги паровозного депо станції Тернопіль Тернопільської області (1939–1941, 1944–1961), новатор виробництва, указом Президії Верховної ради СРСР від 26. 06. 1951 р. нагороджений орденом Трудового Червоного прапора 1
9 Р–3085 Сачко Степан Михайлович (1894–1988) – ветеран двох світових воєн 1
10 Р–3110 Порплиця Ілля Дмитрович (1900–1971) – інженер-винахідник, учасник колгоспного будівництва на Тернопіллі 1
11 Р–3205 Блажкевич Іванна Омелянівна (1886–1977) – українська письменниця 1
12 Р–3220 Будний Степан Франкович (1933–1958) – український поет 1
13 Р–3230 Корнієнко Олекса Зосимович (1919 – 2003) – український письменник 1
14 Р–3237 Авраменко Юрій (Георгій) Титович (1905–1978) – Заслужений артист УРСР 1
15 Р–3238 Демків Борис Миколайович (1936–2001) – український поет 1
16 Р-3271 Колекція матеріалів про життя і діяльність української артистки Рубчакової Катерини Андріївни (1881-1919) 1
17 Р–3283 Орап Іван Григорович (1903–1991) – член Народних зборів Західної України, ветеран Другої світової війни, почесний громадянин міст Тернопіль, Бучач (УРСР) та Слівен (БНР) 1
18 Р–3311 Гром'як Роман Теодорович (1937 – 2014) – професор, доктор філологічних наук, член Спілки письменників України 1
19 Р–3367

Бергер Еммануїл Наумович /Ноехович/ (1910–1999) – доктор медичних наук, професор,
м. Тернопіль

1
20 Р–3417 Пінь Роман Іванович (1941–1988) – член Спілки журналістів СРСР, поет 1
21 Р–3426 Лупійчук Володимир Васильович (1929 – 2006) – народний майстер 1
22 Р–3427 Гаврилюк Кіндрат Юхимович (1911–2005) – краєзнавець 1
23 Р–3428 Ельгорд Бума (Борис) Борисович (1923–1989) – краєзнавець 1
24 Р–3430 Дністрянський Станіслав Северинович (1870–1935) – засновник нової української правової науки 1 
25 Р–3431 Куцюк-Кочинський Кирило Андрійович (1910 –1991) – український поет 1
26 Р–3433  Геляс Ярослав Томович (1916 –1991) – Народний артист України 
27 Р–3434 Марчук Іван Степанович (1936) – художник 1
28 Р–3435 Савчак Володимир (1911–2007) – художник 1
29 Р–3436 Ониськів Михайло Михайлович (1941) – поет, літературознавець 1
30 Р –3437 Флінта Зеновій (1935–1988) – Заслужений художник України 1
31 Р –3438 Чернихівський Гаврило Іванович (1936–2011) – краєзнавець 1
32 Р –3439 Дідюк Василь Степанович (1915–2003) – журналіст, громадський діяч Канади 1
33 Р–3440 Чепурко Богдан Петрович (1949) і Чумарна Марія Іванівна ( 1952) – поети 1
34 Р–3442 Антків Богдан Михайлович (1915–1998) – Заслужений артист України 1
35 Р–3443 Гнатюк Володимир Михайлович (1871–1926) – академік, фольклорист, етнограф 1 
36 Р–3444 Чайковський Микола Андрійович (1886–1970) – професор, математик 1
37 Р –3451 Климишин Іван Антонович (1933) – академік, астроном 1
38 Р–3452 Федорук Олександр Касянович (1939) – мистецтвознавець 1
39 Р–3453 Паращук Михайло Іванович (1878–1963) – скульптор 1
40 Р–3454 Пундій Павло Йосипович (1922–2015) – дослідник історії української медицини 1
41 Р–3455 Загребельний Павло Іванович (1934–1997) – Народний артист України 1
42 Р –3460 Ярмуш Василь Ількович (1940–1976) – український поет 1
43 Р –3461 Вітенько Ігор Володимирович (1938–1974) – вчений-математик і кібернетик 1
44 Р–3462 Рудницький Степан Львович (1877–1937) – академік, засновник української географії 1
45 Р–3463 Гжицький Володимир Зенонович (1895–1973) – український поет і прозаїк 1
46 Р–3465 Францоз Карл-Еміль (1848–1904) – письменник, літературознавець, перекладач, дослідник і популяризатор української літератури   1
47 Р–3466 Хаварівський Богдан Васильович (1948–2016) – педагог, митець, архівіст, громадський діяч 1  2
48 Р–3471 Штогрин Дмитро Михайлович (1923) – доктор філософії, професор, засновник української науково-дослідної програми та Фундації українських студій при Іллінойському університеті, громадський діяч української діаспори США 1
49 Р –3483 Медведик Петро Костьович (1925–2006) – педагог, літературознавець, фольклорист, етнограф, бібліограф, мистецтвознавець 1 
50 Р–3484 Герета Ігор Петрович (1938–2002) – археолог, культуролог, громадський і політичний діяч 1
51 Р–3486 Харчук Борис Микитович (1931–1988) – письменник, публіцист, член Спілки письменників СРСР 1
52 Р–3489 Шпорчук Петро Павлович (1942) – художник, графік, письменник, член Спілки художників України 1
53 Р–3490 Головин Богдан Петрович (1926-2016) – педагог, краєзнавець, громадський діяч, член Національної Спілки журналістів України 1
54 Р–3493 Левицький Михайло Васильович (1948) – поет, художник, перекладач, громадсько-політичний діяч, член Спілки письменників України 1
55 Р–3494 Герман Олег Михайлович ( 1948) – педагог, кандидат історичних наук, громадський діяч, член Національної Спілки письменників України, член Національної ліги українських композиторів 1
56 Р–3496 Горошко Ярослав Павлович (1957–1994) – підполковник Збройних Сил України, учасник бойових дій в Афганістані, Герой Радянського Союзу 1
57 Р–3497 Хижняк Борис Семенович (1941–2008) – журналіст, письменник, громадський діяч, член Національної спілки письменників України 1
58 Р–3501 Гладкий Володимир Михайлович (1927–1991) – педагог, літературознавець, професор, доктор філологічних наук 1
59 Р–3502 Когут Микола Васильович (1923–2010) – громадський діяч української діаспори в Бельгії 1
60 Р–3503 Трофим'як Богдан Євстахович (1933–2007) – громадський діяч, професор, доктор історичних наук 1
61 Р–3505 Гордасевич Галина Леонідівна ( 1935–2001) – українська письменниця, громадська діячка, член Спілки письменників України 1
62 Р–3508 Матейко Роман Михайлович (1946–2007) – педагог, краєзнавець, кандидат історичних наук, Заслужений працівник освіти України 1
63 Р–3509 Шаварин Микола Михайлович (1915–2011) – священик, теолог, публіцист 1
64 Р–3511 Сапеляк Степан Євстахійович (1951–2012) – поет, письменник, член Української Гельсінської спілки та Національної спілки письменників України, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, громадський діяч 1
65 Р–3519 Андрейчин Михайло Антонович (1940) – видатний лікар, вчений інфекціоніст, професор, член-кореспондент Академії медичних наук України, педагог, академік Академії наук вищої освіти України, громадський діяч, дійсний член Наукового товариства ім.. Т.Шевченка 1
66 Р–3523 Колінець Володимир Володимирович (1950) – педагог, публіцист, громадський діяч 1
67 Р–3529 Чорнобай Володимир Миколайович (1954) – живописець, член Національної спілки художників України 1
68 Р–3530 Гринчак Микола Олексійович (псевдонім – Галичанець) (1926 – 2009) – педагог, історик-аматор, член Всеукраїнського братства вояків ОУН–УПА ім. генерала Р. Шухевича 1
69 Р–3534 Подружжя Беш Теодор (1909–2010) і Беш (уродж. Козерема) Анна (1918–2007) – українські громадські діячі, меценати (Канада) 1
70 Р–3535 Колекція документальних матеріалів членів Тернопільської обласної організації Національної спілки журналістів (Тринько, Фарина) 1
71 Р–3540 Биков Іван Єгорович (1927–2010) – український актор, Заслужений артист УРСР 1
72 Р–3541 Ластівка Петро Трохимович (05.07.1922) – актор, режисер, драматург і поет, Народний артист УРСР 1
73 Р–3543 Колодницький Степан Гілярович (27 березня 1950р., м. Підгайці) – педагог, краєзнавець, перекладач, громадський діяч 1
74 Р–3544

Збірка документів про Героїв Небесної Сотні Революції Гідності та бійців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України, з
Тернопільщини

1  2
75 Р–3547 Коцюлим Мирослав Петрович (1943–2005) – Заслужений артист УРСР, Народний артист України 1
76 Р–3548 Глинський Михайло Петрович (22.01.1930–04.06.2014) – історик, архівіст, краєзнавець 1
77 Р-3555 Рудакевич Олег Михайлович (1950) - український політолог, доктор політичних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України 1
78 Р-3561 Олещук Ігор Андрійович (1931) - інженер, громадсько-політичний діяч, член Національної спілки журналістів України 1
79 3563

Антонів Василь Федорович (1936) - український
і російський вчений, голова ради Товариства української культури у м. Москва (Росія)

1
80 Р-3570 Мельничук Богдан Іванович (1952) - драматург, журналіст, Залужений діяч мистецтв України 1
81 Р-357

Козлик Іван Васильович (1934-1998)
уродженець Тернопільщини, скульптор

1
82 Р-3578 Розвадовський Олег-Григорій (1938-2013) - художник, громадський діяч 1