Developed in conjunction with Joomla extensions.

Державний архів Тернопільської області
Ukrainian English Polish Russian

Документальна колекція з героїчної відсічі України російській збройній агресії

Формування архівної документальної колекції з героїчної відсічі України російській збройній агресії (Тернопільська область) в електронній формі.

З метою збереження документальної історичної пам’яті про сьогодення України, яка зазнала нищівної російської збройної агресії, архівістами ініційовано створення архівної документальної колекції з героїчної відсічі України російській збройній агресії (Тернопільська область) в електронній формі.

   Ми вже формуємо цю колекцію. Архівістами дійснюється ініціативне документування подій з інформаційних інтернет ресурсів за такими тематичними напрямами:
• воїни – Герої на захисті України,
• Тернопільщина – надійний тил України,
• волонтерський рух,
• гуманітарна допомога,
злочини агресора проти українського населення.
     Розділ архівної колекції - опис документів в електронній формі «Сто днів неоголошеної війни (24.02.-03.06.2022р.)» .
        З вже зібраної за шістдесят днів неоголошеної війни (з 24.02 до 24.04.2022) документальної бази архівної колекції окремі документи експонуються на сайті держархіву https://te.archives.gov.ua/images/vystavkyonline/2022/geroui_ne_vmurat.pdf
    Робота із збереження архівістами історичної документальної пам’яті про сучасні події для майбутніх нащадків триває. Кожний бажаючий може долучитися до формування цієї колекції; її документальне наповнення можливе на різних носіях інформації.
         Контактна електронна пошта: [email protected]
Слава Україні!